مقالات کشاورزی

آخرین اخبار

گالری تصاویر

مایکوروت گالری
چمن مصنوعی

معرفی کود زیستی مایکوروت

مایکوروت

اولین فرمولاسیون از سری محصولاتی است که بر اساس خواص بسیار مفید میکرو ارگانیسم های خاکزی همیار و همزیست با گیاهان و بویژه قارچ های میکوریزی نوع آربسکولار طراحی و به فرم پودری تهیه شده است. این محصول به راحتی قابل استفاده بوده و گیاهان شما را در تمام طول دوره رشد خود مورد حمایت قرار می دهد.

قارچ های مایکوریزا از مهمترین و با اهمیت ترین میکروارگانیسم های خاکزی می باشند که پس از برقراری رابطه همزیستی با گیاه میزبان از طریق افزایش سطح جذب ریشه و کمک به هرچه بیشتر شدن جذب عناصر معدنی و آب به عنوان یک سیستم کمکی علاوه بر افزایش رشد و عملکرد، گیاه میزبان را در شرایط نامساعد محیطی و به هنگام تنش های زنده و غیر زنده مورد حمایت قرار می دهند.

با توجه به نقش ویژه قارچ های مایکوریزا در افزایش رشد و عملکرد گیاهان زراعی و باغی، چندین دهه است که در کشورهای پیشرفته اروپایی، آمریکا و کانادا شرکت های بین المللی متعددی به تولید مایه تلقیح این قارچ های ارزشمند و توزیع و عرضه آن به کشورهای مختلف مشغول می باشند. در ایران آشنایی کافی نسبت به این نوع نهاده زیستی حتی در جامعه علمی بخش کشاورزی وجود نداشته و اگرچه تحقیقات محدود و پراکنده ای در ارتباط با این میکروارگانیسم های مفید در برخی از مؤسسات تحقیقاتی صورت گرفته است، لیکن با قاطعیت می توان عنوان نمود که مایکوروت اولین نهاده زیستی حاوی این قارچ های ارزشمند است که به صورت صنعتی تولید و در اختیار بخش کشاورزی قرار گرفته است.
مایکوروت به طور کامل با استفاده از دانش بومی و امکانات داخلی تولید شده و هیچ گونه وابستگی به خارج از کشور ندارد. کنترل کیفی این نهاده زیستی به صورت دوره ای در واحد تحقیق و توسعه شرکت صورت می گیرد.

آزمون کنترل کیفی مایکوروت در واحد تحقیق و توسعه

تأثیرگذاری مثبت این نهاده زیستی ارزشمند در کشت گیاهان زراعی و باغی در قالب پروژه های تحقیقاتی، دانشگاهی و مشاهداتی متعددی به اثبات رسیده است.

معرفی کود زیستی مایکوروت

فواید مایکوروت

قارچ کش های سازگار با مایکوروت

روش استفاده از مایکوروت

محصولات تخفیف دار
شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 15:30 مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم. 051-38708758 سوالی دارید؟ از ما بپرسید ... info@sahrashargh.ir
عضویت در سامانه پیامکی
عضویت
اینستاگرام تلگرام
درباره صحرا شرق کیمیا 051-38708758 سوالی دارید؟ از ما بپرسید ... info@sahrashargh.ir
آمار بازدیدکنندگان

مجموع بازدیدکنندگان: 18534

مجموع صفحات بازدیدشده: 29255

بازدیدکنندگان امروز: 23

صفحات بازدیدشده امروز: 29

بازدیدکنندگان دیروز: 42

صفحات بازدید شده دیروز: 98

توضیحات مربوط به فروشگاه

چرا خرید از فروشگاه اینترنتی صحرا شرق؟ ۱- تخصصی ترین و بزرگترین فروشگاه آنلاین کشاورزی در سطح کشور ۲- طراحی بسیار ساده و کاربرپسند ۳- سریع ترین سیستم خرید آنلاین با دریافت کمترین اطلاعات نسبت به رقبا ۴- دارا بودن پایگاهی ثابت همراه با مجوزهای لازم ۵- برخورداری از مشاوره رایگان کارشناسان جهت خریدی دقیق تر ۶- ارسال رایگان کالا به درب منزل ۷- ارائه مقالات علمی و کارآمد ۸- دارا بودن چندین خط ثابت و همراه برای پشتیبانی در ساعات اداری و غیر اداری ۹- قابلیت خرید از طریق کامپیوتر، لپ تاب،تبلت و موبایل ۱۰- فروش محصولاتی خاص و با کیفیت از معتبرترین کمپانی های معروف دنیا ۱۱- وجود تیمی مجرب در مجموعه کشاورزی آنلاین، متشکل از افراد کارآزموده در زمینه های کشاورزی، بازرگانی، کامپیوتر و گرافیک و در نهایت فروشگاه اینترنتی کشاورزی انلاین سعی می نماید محصولاتی را به شما عرضه نماید که تاثیر بسیار زیادی بر عملکرد محصول شما داشته و هزینه های شما را کاهش دهد. پس برای پیش رو بودن و متفاوت بودن همین الان اقدام کنیدچرا که ما میخواهیم شما به خریدتان افتخار کنید.